ПРОБЛЕМА ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАРУ:
" ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ МОТИВАЦІЇ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ ЗАСОБАМИ ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ І МЕТОДІВ НАВЧАННЯ"
Уміє вчити той, хто вчить цікаво,
хто викладає свій предмет так, щоб
у душі учня зазвучали струни у відповідь
і ні на хвилину не засинала його допитливість.
А.Ейнштейн
Математика багатьом дітям дається нелегко. Усунути причини відставання можна лише одним способом — своєчасно сформувати дієві мотиви навчання.
Вивчення математики — нелегка праця, але під час її вивчення виховується розсудливість, гнучкість розуму, логічність думки і здатність прогнозувати певні ситуації наперед, що особливо потрібно кожній людині у ринкових умовах. Проблему мотивації вивчали такі вчені, як А. Маслоу, С. Рубінштейн, В. Шпалінський. Проблемі формування мотивації навчання приділяли увагу такі дослідники, як А. Маркова, Л. Фрідман, Г. Саранцев,
Проблема мотивації навчання давно стоїть і перед педагогічною теорією та практикою. Ще Я.Коменський писав, що «всіма можливими засобами треба запалювати в дітях палке прагнення до знань і навчання». Мотивація — це сукупність усіх спонукань до діяльності, тобто система мотивів.
Людина із задоволенням працює, якщо захоплена роботою та любить її. Мислення учня активізується, якщо в нього виникло бажання розуміти, вивчати новий матеріал, з'явилась зацікавленість роботою, коли він стає співучасником навчально-пізнавального процесу. Тому зацікавити вивченням математики й підтримувати цю зацікавленість у школярів є актуальним завданням для вчителя математики на кожному уроці.
ПЛАН РАЙОННОГО ІНТЕРНЕТ-СЕМІНАРУ
Дата проведення: з 15 по 19 січня 2018 року.
Місце проведення: Іскрівська ЗШ І - ІІІ ступенів,
філія Ганнівської ЗШ І-ІІІ ступенів
Проблема Інтернет - семінару: "Формування позитивної мотивації на уроках математики засобами інноваційних форм і методів навчання"
І. Теоретична частина
ІІІ «Будьмо знайомі»